top of page
Světlo a stín

KOMERČNÍ INTERIÉRY

SOUKROMÉ
INTERIÉRY

DEKORACE NA MÍRU

Navrhujeme interiéry, které si zamilujete. 

Návrhář interiérů v práci

PRŮBĚH ZAKÁZKY

Už dlouho toužíte po novém interiéru, ale nevíte, jak se do toho pustit? Ozvěte se nám, poradíme Vám ohledně vizualizace. Nezávazně zodpovíme Vaše dotazy a pokud budete spokojeni, připravíme cenovou nabídku. Dle dohody pak začneme s prací na Vašem projektu. Nebojte se na nás s čímkoliv obrátit, aby cesta za Vaším vysněným interiérem mohla bez zdržování začít! Veškeré služby lze sjednávat jednotlivě a individuálně upravovat.

Settup s designérem interiérů
1.
 
NEJDŘÍVE SE SETKÁME
 

Na úvodní schůzce si popovídáme o Vašich představách ohledně návrhu interiéru,  požadavcích. Zohledníme Vaše potřeby, životní styl a také rozpočet. Schůzka může být osobní nebo probíhat on-line,  záleží na Vás.

Koupi domu

2.

ZPRACUJEME CENOVOU NABÍDKU

Každá zakázka je jedinečná. Proto začneme pracovat na cenové nabídce až po našem prvním setkání. Vytvoříme konkrétní cenovou nabídku pro Váš projekt. 

3.
 
ZAČÍNÁME TVOŘIT

Ve chvíli, kdy si odsouhlasíme vše potřebné, začínáme v našem studiu pracovat na Vašem interiéru. 

Vytvoříme všechny potřebné podklady, dle domluvy a odsouhlaseného  zadání. U všech zakázek dbáme na praktičnost, funkčnost a dostatek úložných prostor.  Průběh celé zakázky budete moci sledovat online ve vlastním uživatelském rozhraní.

  • BAREVNÝ A STYLOVÝ KONCEPT

  • MATERIÁLOVÝ KONCEPT

KONCEPT - VZOR_edited_edited.png

4.

KOMPLETNÍ 2D/3D VIZUALIZACE INTERIÉRU

Nemusíte mít strach, že si nebudete umět představit, jak do Vašeho interiéru zapadá náš návrh. Díky našim 3D fotorealistickým vizualizacím 

dostanete jasnou představu o budoucím interiéru mnohem dříve, než se pustíte do realizace.

Vytvořené vizualizace prodiskutujeme, Vaše připomínky, změny a celou vizualizaci pak doladíme tak, aby Vaše spokojenost dosáhla 100 %.

128.jpeg

Nebojíme se nových technologií ani SMART HOME nám není cizí.

Zajímáte se o chytré osvětlení, bezpečnost, vzdálené ovládání Vašeho domu, chytré ovládání hotelových pokojů nebo kanceláří? 

Moderní technologie, automatizace jsou běžnou součástí našich návrhů interiérů.

Robot Vysavač
KONCEPT - VZOR3
Aplikace Home Control
KONCEPT - VZOR
Muž Používání programu Inteligentní tablet
KONCEPT - VZOR78
KONCEPT - VZOR5
Inteligentní poplašný systém
KONCEPT - VZOR9

Jsme designové studio interiérů. Vaše představy ohledně vysněného interiéru převádíme do skutečnosti pomocí 3D vizualizací. Pouštíme se do všech typů interiérů – od velkých hotelů a kanceláří po rodinné domy, malé byty, nebo jednotlivé místnosti. Navrhujeme vlastní designové dekorace.

Pomůžeme Vám  navrhnout interiér nejenom krásný, ale i funkční a praktický.

bottom of page