top of page

Designové STUDIO Interiéry je kreativní designové studio. Všechny produkty a koncept interiérů jsou tvořeny pro naše klienty na zakázku. Máme vlastní dílnu, kde vyrábíme designové dekorace na míru. Dále spolupracujeme se světovými značkami v oblasti textilních dekorů a nábytku. Toužíte po nové kuchyni či ložnici? Plánujete rekonstrukci koupelny? Jsme tu pro Vás. Projdeme s Vámi Vaše představy, možnosti a trendy. Výsledkem bude interiér, v němž se budete cítit skvěle a zároveň bude maximálně využit jeho potenciál.

INDEKO_2.png
Petra Engelová, bytový architekt

Interiérová a produktová designérka, která klade výjimečný důraz na detail v každém kroku realizace nového projektu. Mým cílem je vytvářet jedinečné prostory splňující nejen vysoké estetické a funkční požadavky daného interiéru, ale současně reflektující charakter klientů a firem, pro které návrh tvořím.

Design, interiéry jsou pro mě vášní, radostí, splněným snem i prací zároveň. Již od dětství je design mým koníčkem a velkou láskou. S radostí a zápalem jsem vymýšlela a navrhovala interiéry pro přátele a rodinu. Po střední a vysoké škole v oboru IT, jsem absolvovala studium na soukromé, odborné pražské umělecké škole Scholastika, ateliér Interiérového designu.  Při mé práci je nedílnou součástí následné vzdělávání v oboru, proto se účastním různých školení, sleduji nejnovější trendy a techniky. 

Vytvářím domovy, ve kterých se žije. Designové stránky přináší mnoho krásných fotografií, ale já chci, aby ten Váš interiér byl o Vás a pro Vás. Mám ráda osobité a odvážné interiéry, ve kterých hledám nejenom dokonalost, ale i osobitost. Nejdůležitější je nápad, smysluplná dispozice, správná kombinace barev, tvarů a materiálů. 

Petra Engelová, bytový architekt

Interiérová designérka

bottom of page